Vážení surfující přátelé. Vítejte na webu Ochotnického spolku J.K.Tyl z Kardašovy Řečice.

 

Publikace "Paměť ochotnického divadla" v prodeji!

kovárna

Ve čtvrtek 13. 10. byla pokřtěna nová kniha Tomáše Englického s názvem Paměť ochotnického divadla v Kardašově Řečici, která, jak již název napovídá, dokumentuje historii našeho spolku od svého vzniku až do dnešních dní. Jejím kmotrem se nestal nikdo jiný než náš milovaný Standa Červenka, díky (nejen) jeho vzpomínkám mohla celá kniha vzkniknout.

Slavnostní křest publikace se velmi vydařil a krom samotného aktu a proslovu kmotra jsme si mohli užít bohatý doprovodný program: Několik hudebních vstupů Zuzanky Semerádové a Elenky Zavadilové, přednášku o historii ochotničení v Kardašově Řečici, promítání filmu AV-studia Jindřichův Hradec "Furianti od Tyla", autorské čtení z knihy a velmi příjemnou diskuzi u slkleny vína po vyčerpání oficiálního programu.

Nechť se knížka čtenářům líbí a dělá radost! K dostání je na místním městském úřadě (v podatelně a také v knihovně). Cena publikace je 500 Kč.

Publikace "Paměť ochotnického divadla" v prodeji!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Fotografie z akce, které pořídíli Bára Volfová a Ondřej Volf jsou k prohlédnutí na stránkách města Kardašova Řečice:

https://www.kardasova-recice.cz/fotogalerie-1/rok-2022/krest-knihy-pamet-ochotnickeho-divadla-v-kardasove-recici-1419cs.html