Ochotnický soubor J.K.Tyl

Kardašova Řečice

Vážení surfující přátelé. Vítejte na webu Ochotnického souboru J.K.Tyl z Kardašovy Řečice. Pokud jste příznivci místního ochotnického divadla, jste tu opravdu správně. Snažíme se Vám zde nabídnout veškeré informace o dění v našem spolku, fotografie, videa a samozřejmě i ohlédnutí do historie. Do té nedávné a i do té, která plynula před hodnou řádkou let. Najdete zde obličeje, které jste vídali na divadelních prknech v druhé polovině minulého století. Aktuálně zde uvidíte fotografie z našich představení novodobé historie, nabídku toho co můžete v našem podání vidět nyní a co připravujeme na dobu nejbližší. Buďte tedy vítáni! 

 

 

Vodníci v Řečici

Na podzim tohoto roku chystá náš divadelní soubor J.K.Tyl premiéru nového divadelního představení.


Na správné adrese - další divadelní premiéra

Pátek 22. dubna byl v našem KD opět ve znamení divadelní premiéry v podání divadelního spolku J. K. Tyl, tentokráte hry francouzského autora Marca Camolettiho „Na správné adrese“.
Lechtivá komedie situovaná do Paříže šedesátých let minulého století zcela zaplnila po oba dny náš kulturní dům a diváci se velmi dobře bavili při záměnách a nedorozuměních způsobených několika naráz podanými inzeráty čtyřmi obyvatelkami bytu na prestižní pařížské adrese.


Kalendář zkoušek a představení

V tomto kalendáři jak členové souboru, tak i veřejnost nalezne informace o zkouškách a samozřejmě i o plánovaných představeních.